Actueel weer Haelen
Laatste update: 2026-05-03 om 14:30 uur
| Temperatuur | 16.1 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 13:14 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 06:36 u |
| Maximum temp. | 19.0 °C om 11:59 u |
| Windchill | 15.5 °C |
| Hitte index | 16.1 °C |
| Dauwpunt | 13.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 399.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 480.0 W/m2 om 11:54 u |
| UV index | 2.9 |
| Max. UV index | 3.2 om 11:55 u |
| Zon op | 06:05 u |
| Zon onder | 21:01 u |